overwatch

Gods dołączył do Cloud9!

0 +2

Cloud9 to amerykańska organizacja eSportowa, której drużyny odnoszą sukcesy między innymi w Heartstone, League of Legends, Smite, HotS, Dota 2, CS GO i Overwatch. Co u nich nowego?

Wspólna gra w Overwatch

0 +7

Na dworze zima, świeży śnieg iskrzy się na trawnikach, a my po raz kolejny zapraszamy na wspólne gry w Overwatch! Solidna zabawa, dobre wyniki, moc wrażeń. To i wiele więcej dzisiaj o 19:00!

OGN Overwatch APEX Sezon 2

0 +8

Już w najbliższy wtorek, 17 stycznia, startuje drugi sezon OGN Overwatch APEX w Korei. Podobnie jak w poprzednim sezonie, w turnieju wystąpią najlepsze drużyny z Azji, Europy i Ameryki.

Ponad 10 tysięcy zbanowanych w Korei

0 +15

Korea, mimo że w swojej kulturze ma mocno zakorzeniony eSport, w dalszym ciągu walczy z masami oszustów nawiedzających serwery gier multiplayer. Pomimo ustaw prawnych zabraniających używania nielegalnego oprogramowania, chętnych do psucia gry innym nie brakuje.

Wieżyczki, wszędzie wieżyczki!

0 +11

Symmetra i Torbjörn to od niedawna bardzo mocne połączenie w Overwatch. Razem mogą o wiele zwiększyć szansę na wygraną swojej drużyny, szczególnie w obronie. Dlaczego są takim cennym wyborem dla teamu i jak to się dzieje, że są tacy silni?

Elo Hell - czym jest i czy w ogóle istnieje?

0 +20

Spotkałeś kiedyś kogoś, mówiącego „Powinienem być w TOP 500, ale ciągle dostaje noobków do teamu”? Na pewno miałeś tą przyjemność. Często tacy gracze uważają, że utknęli w tak zwanym „Elo Hell”. Zastanówmy się więc co to właściwie jest.

Strony