diablo 3

Powstańcie Nekromanci!

0 +21

Oto i wstąpili do Sanktuarium nowi nefalemowie, czyli walczący o zachowanie równowagi Nekromanci! Premiera nowego, małego dodatku "Przebudzenie Nekromantów" miało miejsce 27 czerwca.

Diabelski BlizzCon '16 - podsumowanie

0 +11

Wyobraźcie sobie taką scenę: znajomy zaprasza was na urodziny. Spodziewacie się wystawnej imprezy, tony pizzy, jakiś frykasów, a otrzymujecie schabowego z ziemniakami. W sumie - dobry schabowy nie jest zły, ale nie jest to, na co tak mocno liczyliście.

Jak rozpocząć grę sezonową

5 +37

Nefalemowie! Kolejny sezon już niebawem - 29 kwietnia o godzinie 17:00 po raz szósty staniemy do walki o sezonowe nagrody!
Jak zwykle przygotowałem dla was zestaw porad, wskazówek i metod dzięki którym rozpoczęcie tej przygody będzie znacznie łatwiejsze. Zapraszam do lektury !


Koniec 5 sezonu Diablo 3

0 +1

Zgodnie z obietnicami, sezon 5 trwał zaledwie 3 miesiące. Poznaliśmy dzisiaj dokładną datę jego zakończenia, oraz datę rozpoczęcia sezonu 6 po obowiązkowej, krótkiej przerwie.

Zerknijmy do kalendarza! Tradycyjnie zakończenie sezonu nie jest zsynchronizowane na całym świecie.

Konkurs! 6 'Fałszywych Proroków' do zgarnięcia

0 +47

Nefalemowie! Trzeba wiedzieć, kiedy należy odłożyć swoją broń na stół, zbroję odwiesić do szafy i zagłębić się w antycznych zapiskach uczonych. Kto wie, czy historia nie zatoczy koła? Być może siły Piekieł po raz kolejny chcą zastosować swoje sztuczki?

Podziemia zestawów w Diablo 3

5 +57
Bohaterze! Może i posiadłeś potężne przedmioty, ale na nic ci się nie przydadzą, jeśli nie będziesz potrafił ich poprawnie używać! Te przedmioty posiadają potężne właściwości magiczne, które pozwolą ci dokonać czynów o jakich nawet najpotężniejszym się nie śniło!

G(R)Adka - Porozmawiajmy o Grach #1 - Diablo

2 +21

Czy są wśród nas osoby, których historia tak bardzo jest związana z Diablo, że chcielibyście o tym opowiedzieć? Projekt jest otwarty, każdy może do niego dołączyć, jedynie trzeba dać cynk. Zapraszamy na pierwszy odcinek G(R)adki, prowadzonej przez Sikorkę!

Przegląd 2.3.0 - fabularnie

0 0

Zbliżcie się śmiali podróżnicy! Nie lękajcie się, przy naszym ognisku znajdzie się sporo miejsca dla każdego wędrowca. Posłuchajcie tedy, com ujrzał podczas swoich ostatnich wędrówek. Wiedzcie, że na Sanktuarium spadną nowe nieszczęścia!

Strony