portret

Bohaterska Bójka - Zaginiona Pieczara #2

0 +12

W tym tygodniu Bohaterska Bójka toczyć się będzie na polu bitwy z jedna aleją, czyli w Zaginionej Pieczarze! Dołączcie do kolejki, wybierzcie jednego z trzech losowych bohaterów i spróbujcie wygrać ten Aram!

Bohaterska Bójka - Arena Pogromców #3

0 +11

Pamiętacie pierwszą premierową bójkę? Jeśli nie to teraz będziecie mieli okazję sobie przypomnieć. Bitwa między bohaterami i pogromcami, w której wszystkie chwyty są dozwolone, trwać będzie od 14 do 21 Kwietnia!

Bohaterska Bójka - Żądni Krwi!

0 +27

Każdy kryje w sobie złość. Od 24 Marca do 31 Marca będziecie zmagać się w Smoczych Włościach, a co jakiś czas zostaniecie losowo objęci działaniem Żądzy Krwi! Wyzwólcie swój gniew i rozgromcie wrogów dzięki potędze Hordy!

Letnie portrety 2016

0 +13

Wszystko wskazuje na to, że akcja z wiosennymi portretami za oglądanie mistrzostw odniosła sukces! Do tego stopnia, że warto ją powtórzyć. Ponownie będziemy mogli zdobyć 2 portrerty - jeden za obejrzenie dowolnego turnieju oraz drugi za oglądanie finałów.


Portret „Przywódca Społeczności”

3 0

Jesteście fanami SC2 oraz aktywnymi działaczami na scenie? Przyczyniliście się do jej rozwoju i promocji samego Starcrafta? Blizzard po blisko 5 latach obecności na rynku Starcrafta 2 postanowił nagrodzić wszystkich aktywnych działaczy!

 

Strony