BlizzCon 2015

Podumowanie: Heroes of the Storm

1 0

Na tegorocznym Blizzconie odbyły się trzy panele poświęcone Heroes of the Storm. Trzy panele zamknięte, ale już podczas ceremonii otwarcia dowiedzieliśmy się nieco o tym, co planuje wprowadzić do gry Blizzard. Nowe postaci, pola bitewne...

Podsumowanie: Blizzcon 2015 - World of Warcraft

0 +24

Panele związane z WoWem od zawsze na Blizzconie wzbudzają wiele emocji - ostatecznie ten świat znamy i kochamy już od 11 lat! Teraz ponownie jest atakowany przez Legion, a my - dzielni bohaterowie jesteśmy jego ostatnią linią obrony, Zobaczy co Blizz dla nasz przyszykował!


Podsumowanie: Blizzcon 2015

0 +47

Kolejny dwudniowy maraton za nami! Blizzcon ponownie obfitował w niespodzianki - już sama ceremonia otwarcia wstrząsnęła widzami. Czas zebrać w jedno miejsce wszystko, co się dowiedzieliśmy szóstce gier: WoW, SC2, D3, HotS, HS i Ov!


Podsumowanie: Blizzcon 2015 - Overwatch

0 +3

W przypadku panelu Overwatcha na Blizzconie mieliśmy jeden malutki problem - większość informacji o nim wypłynęła przed konwentem! No cóż, na takie sytuacje nic się już nie poradzi! Ale i tak otrzymaliśmy informacje o 3 nowych postaciach, nowej mapie oraz o samej grze.

Podsumowanie: Blizzcon 2015 - Diablo

0 +3

Tylko jeden panel został oddany na Diablo w tym roku - może mało, ale tempo mieliśmy na nim iście szalone! Może nie zobaczyliśmy nowego dodatku, ale za to otrzymaliśmy obszerną zapowiedź ogromnego patcha 2.4 - jest zapowiadany jako największy w historii gier Diablo.

BlizzCon 2015

0 +79

Po raz dziewiąty zapraszamy na jeden z najbardziej wyczekiwanych konwentów na świecie - Blizzcon 2015 tradycyjnie zawita w Anaheim 6-7 listopada! Dla osób które nie mogą się tam stawić - zachęcamy do kupna Wirtualnego Biletu! A osoby które nie chcą go nabywać - zapraszamy do naszej relacji!

E-sportowy prequel przed Blizzconem

1 +9

BlizzCon to impreza złożona z dwóch części - panelowej i esportowej. Ta druga przeżywa coraz większy rozkwit w ciągu ostatnich lat - mamy już cztery gry, w których mogą toczyć się poważne rozgrywki - jest to duże wyzwanie logistyczne!