korea

GSL Super Tournament 2 już jutro!

0 +7

Już jutro rozpoczyna się ostatni przed Blizzconem koreański turniej. Szesnastu zawodników będzie walczyć o sławę i nagrody przez cały weekend, kto zostanie zwycięzcą gdy opadnie kurz?

GSL 2017 S3 - podsumowanie finałów

0 +2

W sobotę zakończony został trzeci sezon najbardziej znanej ligi w StarCrafcie - GSL. Emocjonujące finały pozwoliły wyłonić najlepszego gracza w regionie (i prawdopodobnie na świecie). Co się działo podczas weekendu?

GSL vs. the World już jutro!

0 +2

GSL vs the World, drugi w tym roku globalny event w którym będziemy mogli zobaczyć jak koreańscy gracze radzą sobie z "foreginerami" i oczywiście wesprzeć naszego rodaka.

IEM Shanghai zaraz za rogiem!

0 +7

Kolejny turniej IEM zaczyna się już jutro, śmietanka azjatyckiej sceny StarCrafta będzie walczyć o pulę 25 tysięcy dolarów i punkty WCS. Gdzie i kiedy obejrzeć mecze?


GSL Super Tournament - Zapowiedź

2 +6

Jutro rozpoczyna się pierwszy w tym roku "weekendowy" turniej pod flagą GSL. Przez najbliższe cztery dni szesnastu koreańskich graczy będzie walczyć o punkty WCS, pieniądze i oczywiście o wielką sławę. Kto zostanie zwycięzcą? Dowiemy się już niedługo.

OGN Overwatch APEX Sezon 2

0 +9

Już w najbliższy wtorek, 17 stycznia, startuje drugi sezon OGN Overwatch APEX w Korei. Podobnie jak w poprzednim sezonie, w turnieju wystąpią najlepsze drużyny z Azji, Europy i Ameryki.

Ponad 10 tysięcy zbanowanych w Korei

0 +15

Korea, mimo że w swojej kulturze ma mocno zakorzeniony eSport, w dalszym ciągu walczy z masami oszustów nawiedzających serwery gier multiplayer. Pomimo ustaw prawnych zabraniających używania nielegalnego oprogramowania, chętnych do psucia gry innym nie brakuje.

Strony