Azeroth Reset

Azeroth Reset

Nowy tydzień, nowe instancje, nowe wydarzenia. W World of Warcraft rozpoczyna się nowy tydzień, zobaczmy zaten co przyniesie nam kolejny Azeroth Reset.Mythic Keystone Dungeony

W tym tygodniu nasze dungeony zostaną urozmaicone następującymi afiksami

+4: Bolstering - Przeciwnicy nie będący bossami po śmierci dają sojusznikom w zasięgu 30yr zwiększone życie oraz obrażenia.
Rada: Starajcie się zabijać przeciwników z grupy z którą walczycie w miarę jednocześnie. Gdy przeciwnicy giną ich sojusznikom zwiększa się procentowo ich ilość życia. Nagle te 50% HP z 20 tysięcy skoczyć może do 200 tys.

+7: Grievous - Gdy dowolny gracz znajduje się w poniżej 90% życia dostaje debuff który powoduje dodatkowe krwawienie. Debuff z czasem nasila się, aż do 5 stacków. W celu jego usunięcia, postać musi zostać uleczona powyżej 90% życia.
Rada: Gracze powinni w miarę możliwości unikać niepotrzebnych obrażeń (Tak, dotyczy to także Warlocków - ostrożnie z Life Tap oraz Burning Rush!). Obrażenia z debuffa można ograniczyć używając osobistych umiejętności defensywnych, więc gdy healer nie daje sobie rady pomyśl o ich użyciu.

+10: Tyrannical - Bossy mają więcej życia oraz zadają 15% więcej obrażeń
Rada: Po prostu uważajcie na siebie. Buff dotyczy wszystkich umiejętności, efektów i mechanik w czasie walki z Bossem. Wiele mechanik z którymi trzeba było dotychczas poradzić sobie raz (jeżeli w ogóle), teraz mogą wystąpić wielokrotnie, ze względu na wydłużony czas walki.


Timewalking: Cataclysm

W tym tygodniu przyszedł czas na Timewalking: Cataclysm. Dostępne będą dodatkowe dungeony z czasów dodatku Cataclysm; End Time, Grim Batol, Lost City of the Tol'vir, The Stonecore, The Vortex Pinnacle, Throne of the Tides.

Dostępny będzie quest A Shattered Path Through Time w którym za ukończenie 5 Timewalking Dungeonów dostaniemy:


Un'Goro Madness

Czas trwania Sobota 00:01 - Poniedziałek 23:59

Dinozaury w Un'goro stają się niespokojne! Może czas je odwiedzić?
W Un'goro pojawiają się bossy, po których zabiciu każdy otrzyma Dino Mojo.
Z każdym użyciem, gracz otrzymuje losową adaptacje (buff), które mogą stackować się do 5 razy :

  • Ostre Szpony: Obrażenia zwiększone o 3%
  • Kościany pancerz: Zredukowane obrażenia
  • Błyskawiczna prędkość: Szybkość zwiększona o 3%
  • Masywny: Rozmiar zwiększony o 3%

Buffy nie działają w instancjach oraz PvP, ale trwają przez całe 3 dni i nie znikają po śmierci.


Battle For Azeroth Q&A

Czas: Czwartek, godzina 19:00 CET
Gdzie: https://www.twitch.tv/Warcraft

Na pytania będzie odpowiadał Game Director, Ion Hazzikostas. Pytania można zostawiać w języku angielskim na FORUM, lub na twitterze używając hashtaga #WarcraftQA.
Spodziewamy się wyjasnienia trollowej Afery Dinozaurowej - Jak Przymierze ma odpowiedzieć na tak przytłaczającą wspaniałość nowych trolli?