Azeroth Reset

Azeroth Reset

11 kwietnia. Nowy tydzień zawitał w World of Warcaft. Jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii. Choć dużo się w tym tygodniu nie dzieje, rozpoczynamy nowy Azeroth Reset.


Mythic Keystone Dungeony


W tym tygodniu nasze dungeony zostaną urozmaicone następującymi afiksami:

+4: RAGING - Przeciwnicy nie będący bossami, przy niskim poziomie życia zadają podwójne obrażenia.

Rada: Moby, które normalnie zdają wysokie obrażenia, stają się śmiertelnie niebezpiecznie przy niskim poziomie życia (np. Scout lub Archer w Black Rook Hold). Starajcie się atakować je i zabijać po kolei i nie trzymać kilku z nich w zakresie enrage w tym samym czasie.

+7: NECROTIC - Ciosy przeciwników nakładają stackujący się debuff zmniejszający otrzymywane leczenie. Debuff ten trwa 9 sekund albo schodzi automatycznie przy wyjściu z walki.


Rada: Szczególnie przydatny jest silny, obszarowy Crowd Control. Praktycznie wszystko co pozwoli tankowi uciec lub uniknąć ciosów w celu zrzucenia debuffa i wyleczenia.

+10: TYRANNICAL - Bossy mają więcej życia oraz zadają 15% więcej obrażeń

Rada: Po prostu uważajcie na siebie. Buff dotyczy wszystkich umiejętności, efektów i mechanik w czasie walki z Bossem. Wiele mechanik, z którymi trzeba było dotychczas poradzić sobie raz (jeżeli w ogóle), teraz mogą wystąpić wielokrotnie, ze względu na wydłużony czas walki.


Tydzień Battlegroundów


W tym czasie wszystkie postacie dostają buff Sign of Battle. Otrzymujemy 50% więcej honoru za wykonane cele oraz wygrane Battlegroundy. Jest to dobry czas na farmowanie honoru i wbicie troche prestiżu.

Ponadto aktywny będzie quest A Call to Battle, w którym za wygranie 5 Battlegroundów dostaniemy:


Jako, że dużo się w tym tygodniu nie dzieje, wiec możemy przez 7 dni tylko ...Archeologia: Crown Jewels of Suramar


Przez następne 2 tygodnie będzie aktywny quest Worth Its Weight, prowadzący w rezultacie do zdobycia Crown Jewels of Suramar. Jest to po prostu szary przedmiot, który można sprzedać za 5.000 golda.
Questy archeologiczne zmieniają się co 2 tygodnie, a powtarzają mniej więcej co pół roku.


Win/won, takie proste ?