Azeroth Reset

Azeroth Reset

18 kwietnia. Wraz ze zbliżającym się BFA gra trochę spowalnia, gracze dają nieco na luz i rzadziej wpadają do gry. Jest jednak takie wydarzenie, które skłania niemal wszystkich do powrotu, I do odwiedzenia podstawowych Mythic Dungeonów choćby na chwilę: Legion Dungeon Event i heroiczna skrzyneczka.


Mythic Keystone Dungeony


W tym tygodniu nasze dungeony zostaną urozmaicone następującymi afiksami:

+4: BOLSTERING - Przeciwnicy nie będący bossami po śmierci dają sojusznikom w zasięgu 30yr zwiększone życie oraz obrażenia.
Rada: Starajcie się zabijać przeciwników z grupy z którą walczycie w miarę jednocześnie. Gdy przeciwnicy giną ich sojusznikom zwiększa się procentowo ich ilość życia. Nagle te 50% HP z 20 tysięcy skoczyć może do 200 tys.

+7: SKITTISH - Tank generuje 75% mniej aggro..

Rada: Najlepszym sposobem radzenia sobie z tym afiksem jest regularne używanie umiejętności takich jak Tricks of the Trade lub Misdirection. Przydatne są także wszelkie Stuny obszarowe, gdy przeciwnicy wymkną się spod kontroli.

+10: FORTIFIED - przeciwnicy nie będący bossami mają więcej życia i zadają 30% więcej obrażeń.

Rada: Większość czasu w dungeon'ach grupy spędzając walcząc właśnie z trashem. Nie wahaj się użyć swoich CD ofensywnych poza walkami z bossami, w celu szybszego ukończenia instancji. Ponadto zwracaj uwagę na specjalne umiejętności przeciwników. W wielu przypadkach pozycjonowanie się za plecami tanka może skończyć się niespodziewaną śmiercią ze względu na umiejętność moba, która w innych warunkach zadawała by mniej obrażeń lub nawet nie była przez niego użyta gdy ginął o wiele szybciej.


Tydzień Dungeonów


W tym czasie wszystkie postacie dostają buff Sign of the Warrior. Z ostatnich bossów dungeonów leci jeden dodatkowy przedmiot.

Ponadto aktywny będzie quest Emissary of War, w którym za ukończenie 4 Dungeonów na poziomie Mythic dostaniemy skrzyneczkę Cache of Antoran Treasures, zawierającą losowy przedmiot z rajdu Antorus the Burning Throne (Heroic).


PvP Brawl: Gravity Lapse


Wracają w tym tygodniu Eye of the Storm: Gravity Lapse. Cele battlegrounda nie zmnieniają się, a jedyną modyfikacją jest to, że co jakiś czas postacie są wystrzeliwane wysoko w powietrze na skutek zaburzeń grawitacji.

Nagroda za wygranie Brawl'a to 300 Honoru, Artifact Power oraz Brawler's Footlocker

Ponadto dostępny będzie quest Something Different, w którym za wygranie Brawl dostaniemy:


Archeologia: Crown Jewels of Suramar


Przez następne 2 tygodnie aktywny będzie quest Worth Its Weight, prowadzący w rezultacie do zdobycia Crown Jewels of Suramar. Jest to po prostu szary przedmiot, który można sprzedać za 5.000 golda.
Questy archeologiczne zmieniają się co 2 tygodnie, a powtarzają mniej więcej co pół roku.


Where are you from ?