Azeroth Reset

Azeroth Reset

25 kwietnia. W tym tygodniu rozpocznie się Tydzień Dzieci oraz wpadnie jedno-dniowy Dzień Ochotniczej Straży Miejskiej. Poza tym jak zwykle sprawdzamy nowe afiksy Mythic Keystone Dungeonów, tygodniowy event, a także zaglądamy, co nowego można wykopać za pomocą Archeologii.


Mythic Keystone Dungeony


W tym tygodniu nasze dungeony zostaną urozmaicone następującymi afiksami:

+4: TEEMING - W całym dungeonie jest więcej przeciwników. Ilość pokonanych przeciwników wymagana do ukończenia dungeona zostaje podwyższona.

Rada: Musicie uważniej niż zazwyczaj wykonywać pulle trashu, gdyż jest ich więcej, znajdują się często bliżej siebie, a także w ich skład mogą wchodzić przeciwnicy których zazwyczaj tam nie ma.

Ponadto zwiększa się ilość packów, które będziecie musieli zabić. Wymagana liczba zabitych przeciwników zwiększa się. Jest ich proporcjonalnie więcej, niż tylko dodatkowe moby w packach.

+7: VOLCANIC - Przeciwnicy powodują erupcję pod nogami odległych postaci. Dodatkowe erupcje mogą pojawić się w sąsiedztwie istniejących erupcji.


Rada: Patrz pod nogi. Jest to jeden z najpostszych afiksów, ale trzeba uważać i nieustannie patrzeć pod nogi postaci. Szczególną ostrożność trzeba zachować w trakcie walki z dużą ilością przeciwników, ponieważ ilość pojawiających się erupcji jest proporcjonalna do ich liczby.

+10: TYRANNICAL - Bossy mają więcej życia oraz zadają 15% więcej obrażeń


Rada: Po prostu uważajcie na siebie. Buff dotyczy wszystkich umiejętności, efektów i mechanik w czasie walki z Bossem. Wiele mechanik, z którymi trzeba było dotychczas poradzić sobie raz (jeżeli w ogóle), teraz mogą wystąpić wielokrotnie, ze względu na wydłużony czas walki.

Micro Holiday: Dzień Ochotniczej Straży Miejskiej


Data: 28 Kwietnia (sobota)
Gdzie: Wszystkie stolice ras
Tego dnia możemy podjąć się obowiązków strażników miejskich i bronić naszych miast przed najeźdźcami. Wyróżniająca się służba zostanie nagrodzona odpowiednim (tymczasowym) tytułem.

Więcej o tym święcie w artykule: LINK.

Tydzień Dzieci


Data: 30 kwietnia (godz.10:00) - 7 maja (godz.10:00)
Gdzie:

W najbliższy poniedziałek rozpoczyna się święto Tydzień Dzieci. W tym czasie możemy zaopiekować się sierotą i zabrać ją w podróż jej życia po Azeroth i okolicach, spełniając ich marzenia. Za poświęcony czas zostaniemy nagrodzeni unikatowymi zwierzakami.

Szczegółowy przewodnik w języku angielskim możecie znaleźć na WoWHead.com


Tydzień Pet Battle


W tym czasie wszystkie postacie dostają buff Sign of the Critter. Nasze zwierzaki dostają 200% więcej doświadczenia za udział w bitwach. Jest to najlepszy czas na podlevelowanie waszych zwierzaków, czy to dla satysfakcji, czy lepszej ceny sprzedaży. Razem z Safari Hat, Lesser Pet Treat oraz Pet Treat, możliwe jest osiągnięcie nawet 285% dodatkowego doświadczenia.

Ponadto aktywny będzie quest The Very Best, w którym za wygranie 5 bitew zwierzaków PvP dostaniemy Ultimate Battle-Training Stone.

Archeologia: Imp Generator


Przez następne 2 tygodnie będzie aktywny quest Fragments of the Fjords, prowadzący w rezultacie do zdobycia Imp Generator.
Questy archeologiczne zmieniają się co 2 tygodnie, a powtarzają mniej więcej co pół roku.