Azeroth Reset

Azeroth Reset

9 maja. Nie robiąc nikogo w balona, w tym tygodniu nadchodzi 3 dniowy Micro-Holiday. Poza tym zmieniamy Archeology questa, zaczynamy tydzień Aren oraz nowe Afiksy w Mythic Keystone Dungeonach. Zapraszam na najnowszy Azeroth Reset.


W tym tygodniu nasze dungeony zostaną urozmaicone następującymi afiksami:

+4: BOLSTERING - Przeciwnicy nie będący bossami po śmierci dają sojusznikom w zasięgu 30yr zwiększone życie oraz obrażenia.

Rada: Starajcie się zabijać przeciwników z grupy z którą walczycie w miarę jednocześnie. Gdy przeciwnicy giną ich sojusznikom zwiększa się procentowo ich ilość życia. Nagle te 50% HP z 20 tysięcy skoczyć może do 200 tys.

+7: EXPLOSIVE - Przeciwnicy mają szansę przywołać w pobliżu Explosive Orb (wybuchającą kulę), która po chwili wybuchnie zadając obrażenia równe 50% maksymalnego życia postaci.

Rada: Orby wybuchają po 6 sekundach. Jeżeli nie zniszczymy go przed tym czasem, wybucha i cała grupa otrzyma obrażenia. Orby są niewrażliwe na ataki obszarowe, więc trzeba zabijać je pojedynczo obierając na cel. Mogą pojawić się także w czasie walki z bossami. Szczególnie niebezpieczne są momenty, gdy pojawia się duża liczba dodatkowych przeciwników, którzy mogą przywołać nagle przytłaczającą ilość Orbów.

+10: TYRANNICAL - Bossy mają więcej życia oraz zadają 15% więcej obrażeń

Rada: Po prostu uważajcie na siebie. Buff dotyczy wszystkich umiejętności, efektów i mechanik w czasie walki z Bossem. Wiele mechanik, z którymi trzeba było dotychczas poradzić sobie raz (jeżeli w ogóle), teraz mogą wystąpić wielokrotnie, ze względu na wydłużony czas walki.


Micro-Holiday: Wiosenny Festiwal Balonów


Kiedy: 10 Maja (godz. 00:01) - 12 maja (godz. 23.59)
Gdzie:

  • Broken Isles: Azsuna, Highmountain, Stormheim i Suramar
  • Draenor: Nagrand
  • Pandaria: Valley of the Four Winds
  • Kalimdor: Uldum
  • Northrend: Crystalsong Forest

Jeżeli ktoś ma chwilkę wolnego czasu, można w wyznaczonych miejscach wsiąść do balonu z przewodnikiem i pooglądać pejzaże, słuchając zabawnych historyjek.

Po więcej szczegółów zapraszam do artykułuTydzień Aren


Dostajemy w tym tygodniu buff Sign of the Skirmisher, w związku z tym za walki ma Arena Skirmish dostajemy 50% więcej Honoru

Dostępny będzie quest The Arena Calls, w którym za wygranie 10 Arena Skirmish dostaniemy:

Arena Skirmish to rodzaj aren bez rankingu i może zapisać się do niego postać solo lub w grupie do 3-ch graczy.

Darkmoon Faire (kontynuacja)


Dalej trwa jarmark Darkmoon Faire i zostanie z nami jeszcze do 12 maja, godz. 23:59.
Więcej w zestawieniu zeszłotygodniowym


Archeologia: Key of Kalyndras


W tym tygodniu aktywny staje się quest Goblin Archaeologyy po wykonaniu którego dostaniemy Key of Kalyndras. Użycie go na stałe daje dostęp do ukrytej komnaty w Black Rook Hold, zatem nie martwcie się gdy zniknie po użyciu.

Questy archeologiczne zmieniają się co 2 tygodnie, a powtarzają mniej więcej co pół roku.