Battle for Azeroth Comic #2- MAGNI: „MÓWCA”

Battle for Azeroth Comic #2- MAGNI: „MÓWCA”

Z małym opóźnieniem w stosunku do premiery światowej dociera w końcu do nas tłumaczenie drugiego komiksu Battle of Azeroth. Magni nie może zrozumieć przepełnionej bólem i umierającej Azeroth. Co w takim razie ma czynić tytułowy "Mówca", gdy Azeroth do niego nie przemawia ?


Wojna z Płonącym Legionem pozostawiła straszliwą ranę w sercu Azeroth. Tylko Magni Miedziobrody ma świadomość tego, w jak wielkim niebezpieczeństwie znalazła się dusza świata. Magni nie słyszy już jej szeptów, tylko przepełnione bólem krzyki. Nękany wątpliwościami udaje się do Silithusu, by podjąć desperacką próbę odnowienia nadszarpniętej więzi z duszą Azeroth.

Zachęcamy was do przeczytania i pobrania tego darmowego komiksu.

Informacje o komiksie

„Mówca” – napisany przez Matta Burnsa i zawierający ilustracje Katherine „Suqling” Chan – to drugi komiks w serii opisującej wydarzenia poprzedzające wojnę o Azeroth między Hordą a Przymierzem.

Matt Burns to starszy scenarzysta w dziale rozwoju kreatywnego Blizzard Entertainment. Współtworzył różnorakie publikacje na licencji Blizzard Entertainment z uniwersów World of Warcraft, StarCraft, Diablo oraz Overwatch. Jest autorem m.in. powieści graficznej Diablo III: Book of Tyrael oraz współtwórcą ilustrowanego cyklu książek World of Warcraft Chronicle, które trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.

Katherine „Suqling” Chan pochodzi z Singapuru i jest ilustratorką. W grach wideo wybiera najczęściej klasy pomocników i specjalistów. Przez ostatnie dwa lata pracowała nad kilkoma projektami związanymi z grami, w tym nad komiksem z Heroes of the Stormpt. „Gambit Władcy Kruków”. Tworzy również fanowskie grafiki, które publikuje na swoim blogu: www.suqling.tumblr.com.