Co już dziś warto wiedzieć o 7.2

Co już dziś warto wiedzieć o 7.2

Internet zaczęły zalewać nowości wykopane i odkryte na PTR 7.2. Wiele z tych informacji na razie pojawia się bez kontekstu, nie wszystkie systemy są ukończone. Jednak już dziś wiemy, że na patcha 7.2 warto już dziś zacząć się przygotowywać.


Patch 7.2 będzie naprawde DUŻĄ dawką nowości, które gdy będą już kompletne będziemy opisywać w przyszłości. Kampania Broken Shores, nowe walki na Brawlers arena, Dungeony dla naszych Petów, kolejny Rajd, questy na kolejne poziomy Artifact Knowlage,.. na to wszystko jeszcze przyjdzie czas.

Dzisiaj zajmiemy się tylko tym, co dziś jest dla nas istotne w grze. Co warto zbierać i oszczędzać w przygotowaniu na kolejny patch.


20 Nowych talentów w Artefakcie

Obecnie mamy 34 główne talenty, oraz 20 dodatkowych, powszechnie nazywanych Paragonów.
Wielu graczy poprzestaje na ~35 poziomie artefaktu, po czym zaczyna na luzie eksperymentować z innymi specjalizacjami swojej klasy, lub zupełnie ignoruje dalszy rozwój postaci głównej.

Jednak z patchem 7.2 dostaniemy możliwość odblokowania nowego zestawu talentów, które zastąpią 20 obecnych paragonów. Oznacza to, że postacie z artefaktem o pełnym 54 poziomie, od razu dostaną wszystkie, nowo dostępne talenty.


Jeżeli nie chcecie zostać przykro zaskoczeni, zaplanujcie sobie czas i aktywności tak, by w momencie wyjścia patcha 7.2 mieć jak najwyższy poziom artefaktu.
Może warto codziennie zrobić parę dodatkowych Mythic Keystone dungeonów.Dodatkowa reputacja na Broken Isles

Większość postaci, które są z nami na Broken Isles od początku legionu ma już status Exalted ze wszystkimi frakcjami tego miejsca. Dalej jednak dostajemy czasem tokeny reputacji, które albo lądują u naszych altów, albo poprostu się ich pozbywamy.

Wraz z patchem 7.2 wprowadzony zostaje system dalszego rozwoju reputacji. Po zdobyciu kolejnych 20.000 reputacji dostajemy bonusowe skrzyneczki. Nie wiemy dokładnie jeszcze co będą zawierać, jednak nawet jeżeli była by to standardowa skrzyneczka Emissary, nie pogardzimy.

Ponad to, za zdobycie 10 takich skrzynek jest achivement; Paragon of the Broken Isles

W świetle tych nowości, należy zastanowić się nad zachowaniem tych tokenów reputacji, do czasu patcha. A może jeszcze nie macie reputacji Exalted ?Następne ulepszenia Class Order Hall.

W naszym Order Hallu pojawi się możliwość rozpoczęcia prac nad kolejnymi dwoma poziomami ulepszeń.
Wybór jednego z dwu ulepszeń na poziomie 7 kosztuje 20.000 Order Resources.


Ulepszenie na poziomie 8 (Relikty mogą dawać bonusy do 2 Traitów w artefakcie), kosztuje 30.000


Mam nadzieję, ze nie roztrwoniliście swoich Resourców i prace nad nowymi ulepszeniami będziecie mogli rozpocząć tak szybko, jak będzie to możliwe, bez zbędnego farmowania przez dodatkowe tygodnie.Crafted Legendary

Na razie nie wiemy wiele na temat legendarek tworzonych z profesji.
Pojawiło się parę przepisów, nie do końca wiadomo czy ostateczne są tak składniki jak i same przedmioty.

To co wiemy na dziś, to będą wymagać sporej ilości Blood of Sargeras. Na chwilę obecną jest to 80.
Dla niektórych graczy to zaledwie kropla w ilości zgromadzonej przez nich, jednak inni na bieżąco wydają niemal wszystko. Czas zacząć oszczędzać.

Komentarze

Obrazek użytkownika Arti
Arti 30. Styczeń 2017 - 5:42
Strzelam w ciemno ze wyjdzie na wakacje albo najpóźniej mniej więcej w połowie wakacji ;)