Gnomi Hunterzy nadciągają!

Gnomi Hunterzy nadciągają!

Wielka informacja dla najmniejszej rasy w Azeroth. Gracze, którzy wybrali gnomy, przez długi czas nie mogli grać jedną z najbardziej popularnych klas - AŻ DO TERAZ ! W legionie gnomy otrzymają dostęp do klasy łowcy, lecz to nie wszystkie nowości!JEDEN Z GNOMÓW


Przebywające w czołówce najnowocześniejszych technologii w Azeroth, gnomy są już gotowe aby wyrwać się z używania armat. Ich skłonności do rzeczy które robią "bang" i talenty do zaawansowanej broni, takich jak wyrzutnie rakiet czy karabinów dużego kalibru i oczywiście lasery, sprawiają że są idealnymi kandydatami na polowania.

A dzięki wydarzeniom koło Broken Shore, High Tinker Mekkatorque rozkazał swoim ludziom wyposażyć się i szykować do walki - w jakikolwiek sposób jaki jest im znany..Mechaniczne zwierzaki

Oczywiście gnomy by nie były gnomami, gdyby nie dodały czegoś swoje z inżynierii - Tym razem wymyśliły nową rodzinę zwierzaków, którymi będą mogli się posługiwać Hunterzy: Mechanical ( Mechaniczne ).

Gnomy oraz Gobliny nie będą miały jakiegoś większego problemu z oswojeniem nowego gatunku. Pozostali mieszkańcy Azeroth będą musieli się nauczyć u trenerów jak kontrolować ten nowy gatunek, oczywiście inżynieria również to umożliwi.

Większość mechanicznych zwierzaków będzie bardzo trudna do oswojenia... więc najpierw będziemy musieli zlokalizować obiekt pożądania, po czym użyć naszych umiejętności w niezwykły sposób ( Chyba nie sądziliście że to będzie łatwe :) )

Jeszcze dla wyjaśnienia: jeden z najrzadszych mechanicznych zwierzaków będzie wymagał specjalnej karty dostępu do zamkniętej strefy w Gnomeregan. ( mam nadzieję że to zapamiętacie ). Gdy znajdziecie to mechaniczne stworzenie, najpierw będziecie musieli się dowiedzieć jak przeciążyć jego obwody, rozwiązując zagadkę. Jak już wam się to uda to będziecie mieli to piękne stworzenie po swojej stronie!

A wiecie czym karmić swoich zaawansowanych towarzyszy ?.. którzy praktycznie nie żyją? Oczywiście odpadkami metalu! Aby zachować zdrowie i szczęście mechanicznych zwierzaków, będziemy musieli je karmić np. śrubami, które oczywiście możecie zrobić dzięki inżynierii lub też kupić na aukcjach.
A teraz mam zaszczyt zaprezentować wam krwiożerczego mechanicznego peta, którego otrzymają na samym starcie Hunterzy od Gnomów!

Mechaniczny królik !
Pamiętajcie - pozory mylą!