Kalendarz nowych świąt

Kalendarz nowych świąt

Blizzard już od BlizzConu zapowiadał nam serię nowych miko-świąt w czasie roku. W ostatnich tygodniach święta te były testowane na serwerach PTR, a teraz mamy oficjalny kalendarz.

Święta te mają na celu wzbogacić świat i sprawić by był jeszcze bardziej żywy, nie zobowiązując graczy do brania udziału w nich wszystkich dla znaczących nagród - jednak nadal wprowadzając odrobinę urozmaicenia i zabawy.

DATA WYDARZENIE OPIS
21-23 Stycznia Wezwanie Scaraba Aby uczcić pierwsze uderzenie w Gong Scaraba 23 Stycznia 2006, będziemy mogli ponownie przeżyć namiastkę pierwszego otwarcia wrót Ahn'Quiraj przez kolekcjonowanie i dostarczanie przedmiotów. Wygrana Frakcja zdobędzie chwałę i jej flaga będzie wisieć ponad bramą do kolejnego Wezwania Scaraba następnego roku.
23 Lutego Wyklucie Hippogryphów Ci co przybędą do Feralas będą mogli być świadkami corocznego wykluwania się hippogryphów. Jeden z nich może nawet zostać naszym przyjacielem na ten dzień.
5 Kwietnia Marsz Kijanek Każdego roku murloci Winterfin pozwalają ich kijankom na swawole w ich wiosce.
Możemy wtedy dołączyć do zabawy adoptując jedną z nich, karmiąc i broniąc przed drapieżnikami.
28 Kwietnia Dzień ochotniczej straży Postawmy się na miejscu strażnika w jednym z głównych miast. Przez /salute będziemy mogli służyć i bronić jak oni. Bądź czujny i wypatruj najeźdźców.
10-12 Maja Wiosenny Festiwal Balonów Kilka postaci z Azeroth - z których parę możesz rozpoznać - oprowadzą nas przez Azeroth w ich balonach na gorące powietrze. Będziemy się cieszyć ich komentarzem, oraz interakcją z mieszkańcami w locie przez świat.
27 Maja Festiwal Glowcapów Udajemy się do Sporeggar w Zangarmarsh, zbieramy rzadkie grzyby i pomagamy zarodnikowcom leczyć wielkie grzyby, Fshoo. Zdobędziemy przy tym odrobinę reputacji ze Sporeggar.
6-8 Czerwca Spływ Tysiąca Łodzi Thousand Needles jest miejscem największego spływu łodzi w Azeroth. Jest to doskonała okazja by rozpłynąć się w relaksie, z dala od niebezpieczeństw Płonącego Legionu.
10-12 Sierpnia Szaleństwo Un’goro Dinozaury szaleją w Un'Goro. Pomóżmy je opanować, a zostaniemy nagrodzeni tymczasowymi bonusami ewolucyjnymi.


Powyższe święta stanowią tylko początek i będziemy wprowadzać ich jeszcze więcej w przyszłości poza patchem 7.1.5 więc śledźcie uważnie kalendarz.