Koniec Sezonu 1 PvP - 6.2 już za 2 tygodnie ?

Koniec Sezonu 1 PvP - 6.2 już za 2 tygodnie ?

 

Po intensywnym i pełnym konfliktów na arenach i polach bitew Sezonie, wkrótce nadejdzie czas aby wyłonić graczy, którzy wspięli się na szczyt w rangach PvP. Przygotujcie się na ostatnie walki i pamiętajcie - liczy się tylko zwycięstwo!

 

Wraz ze zbliżającą się aktualizacją 6.2 rankingowe areny i pola bitew zostaną zamknięte. Po wprowadzeniu aktualizacji rozpoczniemy trwający 2 tygodnie proces przyznawania nagród.  

Wszyscy gracze, którzy sądzą, że mogli zakwalifikować się do otrzymania nagród w Sezonie 1 Warlords of Draenor powinni zapoznać się z poniższymi punktami: 

 

  • Aby uniknąć komplikacji podczas rozdawania nagród, prosimy o wstrzymanie się z transferowaniem postaci na inne serwery przed zakończeniem Sezonu.
  • Tytuły i wierzchowce zdobyte w Sezonie 1 zostaną rozdane w terminie do dwóch tygodni po jego zakończeniu.

 

Wraz z końcem Sezonu punkty Conquest zostaną przekonwertowane na punkty Honoru, natomiast jeśli gracz zbierze więcej niż 4000 punktów Honoru, pozostałe zostaną zamienione na złoto (przy kursie 35 sztuk srebra za każdy punkt). Warto też pamiętać o kilku innych rzeczach:

 

  • Maksymalna ilość punktów Honor do zdobycia to wciąż 4000.
  • Przedmioty z Sezonu 1, które wymagają odpowiedniej pozycji w rankingu nie będą możliwe do zakupienia.
  • Podczas przerwy pomiędzy sezonami rankingowe areny i pola bitew będą zablokowane
  • W nadchodzących tygodniach ogłosimy datę rozpoczęcia Sezonu 2.

 

Na wojnie, wygrywa się lub przegrywa, żyje lub umiera - a między jednym i drugim jest bardzo cienka granica. Marsz na pole walki !

Ogłaszanie zakończeń sezonów PvP w WoW'ie ma za sobą ciekawy schemat, mianowicie przeważnie 2 tygodnie od daty ogłoszenia zakończenia sezonu, kolejny patch (w tym przypadku Patch 6.2) ukazywał się na serwerach live - czy tym razem również będzie tak samo ?

 

Jako kolejną wskazówkę, na serwerach testowych (PTR) pojawiła się pierwsza "release" wersja, również zwiastująca powoli kończenie testowania.