KONKURS! Misja Specjalna!

KONKURS! Misja Specjalna!

Czy jest coś lepszego na ból oczekiwania na rychłą premierę ukochanego tytułu, niż konkurs? Cóż, każdy może mieć swoje zdanie, ale my ten i tak zamierzamy przeprowadzić! Na udział macie czas do 10 sierpnia 2018, godz. 16:00 - czasu jest więc niewiele!

Do wygrania m.in.:
10 x BattleChest
1 x Legion Canvas
25 x Legion Inflatable Warglaives
1 x Frostwolf (pluszak)
1 x Legion T-shirt
1 x Illidan HotS (figurka)

Gdzie jest haczyk? No... tak w gruncie rzeczy, to haczyków nie ma. Ot, tu znajdziecie regulamin. Zadanie konkursowe jest następujące: „Podczas gdy Anduin Wrynn oblega ruiny Lordaeron, bronione przez Sylwanę Bieżywiatr, Ty zostajesz wysłany na tajną misję poza główne pole bitwy. Napisz, na czym polega Twoje zadanie, którego celem jest pomóc w nadchodzącej Bitwie o Azeroth.”.

Opowiedzieć możecie się po dowolnej stronie konfliktu. To od Was zależy, czy wesprzecie Sojusz, Hordę, czy zdradzicie obie strony, doprowadzając do jeszcze większego zamieszania. A może macie inny pomysł? Puśćcie wodze fantazji!

Gdzie należy przesyłać odpowiedzi? Najlepiej w komentarzu do posta konkursowego na Facebooku. Nie zapomnij wypełnić też formularza zgłaszającego Twój komentarz w konkursie!

UWAGA! W tym samym formularzu udzielisz odpowiedzi, jeśli nie masz, lub z ważnej przyczyny nie chcesz / nie możesz skorzystać ze swojego konta Facebook.

UWAGA! Jeśli Uczestników będzie mniej niż nagród – konkurs może nie zostać uznany, a nagrody przepadną!

PS Konkurs na książki też będzie, spokojna głowa! :)