Nadchodzi "Trial of Style"

Nadchodzi "Trial of Style"

Długo oczekiwany "Trail of Style" rozpoczyna się już jutro, 17 sierpnia i potrwa 5 dni. W tym czasie, w specjalnie przgotowanym scenariuszu, będziemy mogli się zmagać z innymi graczami na najlepiej skomponowany transmog, wpasowujący się w wylosowany temat.W konkursie bierze udział jednocześnie 6 zawodników. Po zaprezentowaniu tematu przewodniego, mają nieco czasu na skorzystanie z usług Barbera oraz Transmogyfikatora. W tym czasie nasz wygląd jest ukryty przed innymi zawodnikami, wiec nikt nie podpatrzy i nie skopiuje.

Wśród tematów przewodnich możemy znaleźć takie jak:

  • Ready for Battle: ubierz się do walki
  • Fun and Flirty: uwiedź publiczność
  • Mismatched Mayhem: pokaż jak zwariowany i niedopasowany może być twój transmog
  • Fire and Ice: Ognisty, czy lodowy .. a może uda się ich kombinacja?
  • Tabard Time: Reprezentuj wybraną fakcję; wybierz tabard i pasujący ubiór
  • Everyday Heroes: Bohaterowie dnia codziennego (nie zapomnij przypadku się przedstawić na scenie)


Gdy zacznie się właściwy konkurs gracze teleportowani są parami na wybieg na krótką chwilę. W tym czasie mogą przemawiać i wykonywać emotki, gdy pozostali zawodnicy oceniają ich na prostej zasadzie "który lepszy - lewy czy prawy?".

Po kilku takich rundach gracze zajmujący pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce zostają nagrodzeni odpowiednio większymi Skrzynkami, gdy reszta dostaje drobniejsze nagrody pocieszenia. Skrzynki zawierają odpowiednie ilości Trial of Style Token, waluty którą można wymienić na nagrody w Dalaran.

Na ten czas usługi w barber shop i trasmogowanie będą darmowe w całym Azeroth.