Nighthold będzie otwarty w połowie stycznia

Nighthold będzie otwarty w połowie stycznia

Nadchodzą święta, w czasie których deweloperzy będą ograniczać swoje godziny pracy. Ornyx dzieli się informacjami, jakie są ich plany jeszcze przed, oraz bezpośrednio po przerwie świątecznej.


Jako, że nadchodzą święta chcielibyśmy podzielić się paroma informacjami o nadchodzących zmianach w rajdach a także dacie otwarcia Nighthold.

Trial of Valor w przyszłym tygodniu otrzyma dostrojenie poziomu trudności, głównie na Heroic i Mythic, które pozwoli grupom na sprawniejsze pokonanie wyzwań w przygotowaniu na Nighthold.

Co sprowadza nas do daty otwarcia samego Nighthold. Zamierzamy otworzyć poziomy Normalny i Heroiczny 17 Stycznia 2017. Poziomy Raid Finder oraz Mityczny otwarte zostaną w tygodniach następujących później, ale o konkretnych datach poinformujemy później.Do zobaczenia w Nighthold!


Data ta choć odlega o miesiąc wywołała nieco dyskusji.
Z jednej strony są grupy które ze zniecierpliwieniem oczekują na kolejny Tier rajdów.
Z drugiej, te które w pocie czoła ciągle pracują nad ukończeniem Mythic Emerald Nightmare, nie wspominając o Trial of Valor i Mythic Helyi.
Jak do tej pory jedynie 3 gildie, których czas rajdowania jest ograniczony do 3ch dni w tygodniu udało pokonać to wyzwanie, jednak wraz ze zmianami do poziomu trudności, liczba ta może się to szybko zmienić.Kiedy patch 7.1.5 ?!

W skrócie ... nie wiadomo.
Choć wszyscy byliśmy przekonani, że wyjdzie na kilka tygodni przed Nighthold, nie jest to już takie pewne.
Developerzy ograniczają się do komentarza, że data patch 7.1.5 nie jest w żadnym stopniu powiązana z datą otwarcia Nighthold.

Nighthold =/= 7.1.5

W świetle nadchodzącej przerwy świątecznej, oraz stanu PTR można nawet spekulować, że patch 7.1.5 zostanie wypuszczony później.