Patch 6.2.2 - już w tym tygodniu!

Patch 6.2.2 - już w tym tygodniu!

Zbliża nam się czas wprowadzenia nowego patcha na serwery WoWa - prawdopodobnie od środy będziemy mogli się cieszyć nowymi funkcjami w grze - prześledźmy raz jeszcze co nas czeka, bo trochę tego się uzbierało!

Najważniejsze nowości

Latanie

Czekamy na to bardzo mocno - wystarczy zdobyć osiągnięcie Draenor Pathfinder, odebrać mounta i przestworza są nasze!


Nagroda za 300 mountów

Lord of the Reins czeka na wszystkich najlepszych kolekcjonerów wierzchowców - a wraz z nim smok Heavenly Azure Cloud Serpent


Nowe zwierzaki i wierzchowce

Historia tego łosia jest bardzo długa :) Kończy się na sklepie

I pozostałe:Tryb najemnika

Rozwiązanie problemu z długimi kolejkami do PvP?

Nikt się na pewno nie kapnie, że to wróg podbiera ludzi :D Ale mechanicznie - na pewno pomoże w zbalansowaniu rozgrywki. Zobaczmy co na ten temat napisał Blizzard:

Jeśli twoja frakcja odczuwa długi czas oczekiwania na dołączenie do Ashranu, bądź nierankingowych battlegroundów, agenci przeciwnej frakcji pojawią się w twojej bazie w Ashranie (Stormshield bądź Warspear). Pozwolą oni na dołączenie do rozgrywki pod przebraniem przeciwnej frakcji, by móc dla niej walczyć.

Jako najemnik nadal zdobywasz takie same nagrody jak w klasycznej rozgrywce (poza związanymi z frakcją osiągnięciami). Rasa zostanie zmieniona na odpowiednią we frakcji przeciwnej. Najważniejsze jest jednak to, że zostanie skrócony czas na dołączenie do rozgrywki.

Głównym celem nowej mechaniki jest skrócenie kolejek, przy zachowaniu ducha walki Ally vs Horda.

Specjalne umiejętności rasowe: Obecnie system również je zmienia na te należące do nowej rasy. Stawia to ludzi w dziwnym położeniu, więc nadal trwają prace nad dopracowaniem tego elementu w taki sposób, by nie skończyło się na zwykłym 'kup medalion'.

Tylko frakcja, która obecnie doświadcza kolejek będzie mogła korzystać z tego trybu - głównie skorzysta na tym Przymierze. Nie przewiduje się zwiększenia kolejek po stronie Hordy.

Tryb jest całkowicie opcjonalny - ważny jest dla nas fakt, by osoba która nie chce w nim uczestniczyć, nie była do tego zmuszona. jeśli trafisz do grupy z innymi najemnikami - nie poznasz ich. Będą wyglądać jak normalne postacie przeciwnej frakcji.

Ważne jest również to, że nie tworzymy między-frakcyjnych scenariuszy. Nie będzie ludzi wśród orków. Ponownie - naszym zamiarem jest ukrycie faktu, że stojący obok ciebie nieumarły to tak naprawdę nocny elf.

Tryb najemników nie jest rozważany jako zamiennik balansu umiejętności rasowych. Nie sądzimy również by ich balans wprowadził porządek w długościach kolejek. Dodatkowo gracze nie będą zmuszani do zmiany frakcji i porzucania gildii/znajomych, by uzyskać normalne kolejki.

Czy można grać ze znajomymi z frakcji przeciwnej w ten sposób?

Nie. Tryb ma wpływać tylko na kolejki.

Jeśli chcielibyście poczytać szczegóły - zapraszam na MMO-Champion do tematu z wydobytymi z plików informacjami.

I pamiętajcie - w Ashranie nic się nie dzieje szczególnego. Wszystko wygląda nadal 'legitnie' :)Komentarze

Obrazek użytkownika Showowow
Showowow 31. Sierpień 2015 - 21:02
kupa nie patch za przeproszeniem :)
Obrazek użytkownika Tashun
Tashun 31. Sierpień 2015 - 22:33
Jeej , Mounty , Pety i nowe achivy do eventów które będą za parę miesięcy...
I oto patch który jest ostatnim do nowego dodatku...
Worm 1. Wrzesień 2015 - 14:58
e, tam na bank będą hotfixy jeszcze! :D