Patch 7.1: Powrót do KARAZHANU

Patch 7.1: Powrót do KARAZHANU

Blizzard wziął sobie do serca wszelkie uwagi graczy wskazujące, że co jakiś czas po prostu nie mają co robić. Tym razem będą przygotowani! Tym razem solidny patch 7.1 już przechodzi ostatnie szlify i gdy tylko nadejdzie czas, będzie gotowy.

W przeszłości Blizzard planował by dojść do takiej wprawy, by móc wypuszczać nowe dodatki co roku. Szlachetna idea jednak nie wychodziła dokładnie tak jak planowali. By zapewnić najwyższą jakość dodatku, czas realizacji wydłużał się, a w międzyczasie gracze nie mieli co robić w grze. Ion Hazzikostas przyznaje, że w imię przyspieszenie wydania dodatku poświęcili rzeczy, których nie powinni.

Na przyszłość pierwszym priorytetem nie będzie wypuszczanie nowości do gry, ale zapewnienie graczom rzeczy do roboty na bieżąco, by nie dopuścić do kolejnej posuchy.
Kolejne rajdy powinny wychodzić w 4-5 miesięcznych odstępach.Zawartość Patcha 7.1

Po pierwsze szykuje się nam kolejny mały rajd.
Będzie on wydany gdzieś pomiędzy Emerald Nightmare, oraz Nighthold. Zakończy on historię rozpoczętą w Stormheim (jedna z lokacji levelowania; możemy się domyślać, że historia będzie dotyczyć Sylvanas).

Wypuszczona zostanie kontynuacja historii Nighfallen, oraz Suramar. Historię tę rozpoczynamy zaraz po osiągnięciu poziomu 110, a jej pierwszy finał odbywa się w dwu Mythic dungeonach.
Patch 7.1 rozwinie tą historię, oraz doda dużą ilość zajęć w otwartym świecie.

Dodany zostanie nowy epic-dungeon, Karzhan

Patch 7.1 jest już niemal gotowy i na serwery PTR powinien wyjść wkrótce po wydaniu Legionu.
Nie oznacza to jednak, że wyjdzie on na serwery live w kilka tygodni później.
Moźemy tylko szacować, że będzie to dopiero pod koniec listopada.


Powrót do Karazhanu

Karazhan jest istotną częścią historii Legionu.
Będzie to wielki, epicki dungeon w stylu dawnego Blakrock Depths.

Jak podkreślił to Ion Hazzikostas (@WatcherDev), jest to niemal 5man raid w formacie, jakiego do tej pory jeszcze nie próbowali.

Karazhan nie będzie podzielony na skrzydła i zaprezentuje 9 bossów (w tym jeden z nich to opera event, więc teoretycznie nawet więcej).

Dawny Karazhan ciągle będzie dostępny, więc gracze regularnie go odwiedzający nie muszą się martwić.Pełny wywiad, wraz z przezentacją teasera Karazhanu:

Bonus link:
Blizzcon 2016 Q&A