Patch 7.3.0 na PTR: Argus

Patch 7.3.0 na PTR: Argus

Na ostatnim Blizzcon Ion Hazzikostas zapowiadał, że w tym dodatku, jak tylko nowy patch będzie publikowany na serwerach Live, następny wkrótce uderzy na PTR. I jak do tej pory swoje plany realizuje. Dziś w nocy pierwsza wersja patcha 7.3.0 pojawiła się na serwerach testowych."Sometimes the hand of fate must be forced..."


Witamy na Publicznym Serwerze Testowym Patcha 7.3.0! Po wydarzeniach na Broken Shore, oraz w rajdzie Tomb of Sargeras (bez spoilerów!), nadszedł czas by przenieść walkę bezpośrednio do świata demonów, Argus. Jesteśmy naprawę podekscytowani tą aktualizacją i nie możemy doczekać się waszych opinii jak tylko wystartujemy publiczne serwery testowe.

Większość (jednak nie wszystkie) nowości patcha 7.3 mają miejsce na Argus - jak możecie się tego domyślać, jest to wrogie terytorium. Demony patrolują każdą piędź powierzchni Argus, a czasem wydawało by się, że sama planeta chce nas dorwać. To będzie aktualizacja bardzo mocno osadzona w opowiadanej historii, ale projektujemy także lokacje z elementami sandboxowymi, w których powinniście dobrze się bawić nawet po zakończeniu głównego wątku fabularnego, przypominające dawne miejsca endgameowe jak Molten Front, Isle of Thunder, lub Timeless Isle.

Jedną z pierwszych rzeczy które napotkamy, które pomogą nam nawigować po Argus to Vindicaar; okręt, który będzie stanowił dla nas mobilną bazę operacyjną - i jedną z niewielu bezpiecznych przystani - na Argus. Oprócz bezpośredniego dostępu nowości patcha 7.3, Vindicaar będzie stanowił główną metodę transportu poza linie wroga. Argus jest lokacją gdzie nie będzie można latać, podobnie jak to miało miejsce na Isle of Thunder, więc by mieć pewność, nadal można łatwo przemieszczać, Vindicaar udzieli dostępu do gęstej sieci centrów teleportacyjnych (podobych do flight path, ale bez czasu podróży).

Na planecie są trzy, główne lokacje do zwiedzania, a pierwsza z nich jest już dziś dostępna na PTR!

W pierszej wersji gotowe jest pare pierwszych rozdziałów historii 7.3, a także poprawione animacje dla Restoration Druidów, Elemental oraz Restoration Shamanów, Discipline i Holy Priestów, oraz wszystkich trzech specjalizacji Maga (i tak, także dla Arcane Missles). Jak to miało miejsce w poprzednich patchach, opinia graczy jest dla nas bardzo istotna gdy pracujemy nad ulepszonymi animacjami, więc nie możemy się doczekać by usłyszeć co o nich sądzicie.

(Uwaga: animacje Shadow Priestów dopiero nadchodzą do 7.3, ale nie ma ich w aktualnej wersji. W zasadzie kilka czarów może nie mieć żadnej animacji w tej chwili. Jest to stan tymczasowy, zanim animacje nie będą gotowe do testowania na PTR.)

Inne większe nowości patcha 7.3, które nie są w tym momencie gotowe:
  • Kolejne rozdziały historii Argus, w tym cinematici
  • Nowe World Questy
  • Aktualizacja profesji, w tym epickie gemy
  • The Netherlight Crucible, który pozwoli na nowy sposób dostosowywania waszych Relików.
  • Nowy dungeon: Seat of the Triumvirate
  • Nowy rajd: Antorus, the Burning Throne (jednak jak to miało miejsce z innymi rajdami Legionu, nie zostanie on opublikowany od razu wraz z patchem 7.3)
  • Invasion Points, nowy rodzaj powtarzalnych aktywności, który pozwoli na walkę z Legionem na wielu innych światach
  • Kilka innych poprawek i aktualizacji do istniejących aktywności.

Jak proces testowania będzie postępował, będziemy informować was o nowościach każdej wersji.
Dziękujemy i miłego testowania!