Początek sezonu 2 PvP

Początek sezonu 2 PvP

Rozpoczął się sezon 2 PvP w Legionie. Blizzard opublikował wymagania ratingu wymaganego na klasę ekwipunku który otrzymacie w cotygodniowej skrzynce.


Rating z zeszłego tygodnia

Bazowy poziom przedmiotu

Klasa wyglądu

0 - 1399

855

Gladiator

1400 - 1599

865

Gladiator

1600 - 1799

875

Gladiator

1800 - 1999

880

Gladiator

2000 - 2199

885

Elite

2200 - 2399

890*

Elite

2400+

900*

Elite

*Przedmioty o wysokim poziomie, odblokowane zostaną dopiero po otwarciu rajdu NIghthold

Blizzard umieścił także krótkie wyjaśniania dotyczące zamieszania z nagrodami za sezon 1.

Ornyx
Hey wszystkim,

Chcielibyśmy wyjaśnić parę punktów dotyczących końca ostatniego sezonu PvP.

Pierwszy - gracze którzy zasłużyli na tytuł "Vindictive Gladiator" otrzymają go dopiero po świętach - mamy obecnie problem z nadaniem tytułów, nad którym będziemy pracować w przyszłych tygodniach.

Drugi - Badamy parę przypadków tytułów które zostały już nadane by upewnić się, że spełniają nasze wymagania. Będziemy przeglądać nasz proces nagradzania w poprzednim sezonie, przez następne kilka tygodni. Powinniśmy mieć dla was więcej informacji w pierwszej połowie stycznia.

Chcielibyśmy przeprosić graczy dotkniętych przez to, ponieważ nigdy chcieliśmy zakłócać community PvP w taki sposób. Chcemy rozwiązać te problemy teraz i jak najszybciej by przyszłe sezony przebiegały bez zakłóceń.

Wesołych Świąt.Hej, tu Darek piszący dla was artykuły z World of Warcraft, pod pseudonimem Stoictaurus.
Jak prawdopodobnie zdążyliście się zorientować, raczej unikam tematyki związanej PvP, ponieważ prawdę mówiąc, mało się na tym znam.
Jest tyle tematów którymi gracze się interesują.. zaczynając od najnowszych wieści od deweloperów, opisu najciekawszych wydarzeń i informacji, a czasem po prostu dzielimy się własną wiedzą lub spostrzeżeniami z bieżącego stanu gry.
Dlatego ze szczególną przyjemnością przyjęlibyśmy kogoś kto chciałby dzielić się swoją pasją w takiej i podobnej tematyce związanej z World of Warcraft.
A może uważasz, że brakuje u nas czegoś jeszcze czym można by się zająć ?

Pełny opis poszukiwanych osób, oraz jak się z nami skontaktować znajdziesz w naszym artykule informacyjnym


Komentarze

Obrazek użytkownika Tashun
Tashun 27. Grudzień 2016 - 17:10
Niestety ale PvP w Wowie na dzień dzisiejszy jest po prostu smutne. Już nawet nie będę pisał dlaczego , ciekawskich odsyłam na oficjalne forum . System który wszedł wraz z Legionem jest nie dopracowany , Prestige nie istatnieje (to co mamy teraz ujmą jest nazywać tym systemem) , lepiej było już to nazwać PvP Paragonami.
Wiec nie warto nawet marnować czasu swojego Panie Dariuszu ani tym bardziej nowej osoby (chodzi mi o Redakcje) - lepiej się skupić na PvE bo i tak osoby nie grające PvP na poziomie 2000+ są zmuszane żeby jednak ubrać się w PvE.
Podsumowujący post zostawiam nijakiemu Rezuzlol .
https://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17614663862
:)