Pokaż Azeroth takim, jakim je kochasz. (KONKURS)

Pokaż Azeroth takim, jakim je kochasz. (KONKURS)

Nadchodzi Battle for Azeroth, a wraz z nim - sporo nowości w WoWie! Blizzone o Tobie nie zapomina. 50 kluczy do zamkniętej bety BoA czeka właśnie na Ciebie!

Sprawa jest prosta. Robisz zrzut ekranowy z WoWa w ulubionej lokacji. Jedyna zasada, której musisz się trzymać: na ekranie musi być widoczna Twoja postać oraz Twój Battletag. Z takim przygotowaniem wypełniasz formularz konkursowy, m.in. odpowiadając na pytanie "Dlaczego to właśnie na tę lokację padł Twój wybór?".

Konkurs startuje niezwłocznie po opublikowaniu tej treści, oraz zamknięty zostaje w ciągu 24h. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń niż 50 po pierwszych 24h, konkurs może zostać przedłużony, jednak nie dalej niż do 24 czerwca 2018, do godziny 22:00.

Konkurs startuje jednocześnie na naszym portalu Blizzone.pl, profilu w serwisie Facebook oraz wybranych grupach w serwisie Facebook. Jury w składzie dwuosobowym: NoiRioN (Bizoni Mistrz) oraz Nelo (Ekspert World of Warcraft); ze wsparciem pozostałych członków Drużyny Bizona w razie niejednoznaczności w obieranych decyzjach, oceni jakość prac, wyłaniając tym samym laureatów.

Nagrody stanowią kody promocyjne - klucze odblokowujące zawartość cyfrową w postaci dostępu do zamkniętej bety Battle for Azeroth. Jedna osoba może wygrać tylko jeden klucz. Pula nagród może ulec zmianie.

Regulamin: http://bit.ly/2yQjEIK

EDIT 2018-06-29 16:50: Wystartowała RUNDA DODATKOWA!