Shadow of Argus - Tydzień Drugi

Shadow of Argus - Tydzień Drugi

W ostatnim tygodni w końcu dotarliśmy do Argus. Historia zaprowadziła nas do dwóch pierwszych z trzech krain.
W tym momencie rozgrywkę urozmaicają nam tylko World Questy, oraz polowanie na rzadkie demony, ale następny tydzień szykuje się już ciekawiej.


Zacznijmy od szybkiego podsumowania, co nowego znajdziemy na Argus w drugim tygodniu:

  • Zakończenie historii Krokuun (kraina pierwsza)
  • Podróż do Mac'Aree, zruinowanego miasta Daenei
  • Dostęp do Invasion Points, portali do innych światów najeżdżanych przez Burning Legion.
  • Dodatkowe World Questy na Mac'Aree


Nowe, cotygodniowe Questy

Zostaną dodane dwa questy
Invasion Onslaught - Zdobądź 15 Argus Waystone. Przyznaje reputację z Army of the Light, oraz Veiled Argunite
Invasion of Space - Zabij Demon Commanders w Invasion Points. Przyznaje reputację z Argussian Reach.


Podobnie jak to miało miejsce w przypadku kampanii Nightfallen, oraz Broken Shore 7.1 możliwe jest, że opisane nowości będą dostępne już wtorkowym popołudniem, w tym samym momencie co na serwerach US.

Przejdźmy jednak do tego, głównego punktu; Invasion Points

Przegląd 7.3.0: Invasion Points

W patchu 7.3 siły Azeroth odbywają najniebezpieczniejszą podróż. Wyprawa zabierze ich nie tylko do macierzystego świata Eredarów, Argus, ale także da okazję by uderzyć nawet głębiej w Burning Legion zamykając Portale Inwazji do innych światów


Invasion Points zostaną graczom przedstawione w formie questów wzywających ich do przejścia przez portal i pokonania sił demonów w środku. Każdy Invasion Point jest dostępny bez kojeki i jakkolwiek grupa nie jest wymagana by tam wejść, dodatkowi gracze mogą dołączyć do instancji w krótkim czasie po sobie.


Istnieją dwa tiery Invasion Pointów, które nie tylko różnią się trudnością, ale także nagrodami - I będziesz potrzebował dodatkowej pomocy, jeżeli chciałbyś ukończyć wyższy tier.  • Tier 1 Invasion Point pozwala na wejscie 3 do 10 graczy do instancji. Jakkolwiek możliwe jest wejście solo lepiej znaleźć przynajmnej dwu przyjaciół do pomocy by ukończyć scenariusz.
  • Tier 2 Invasion Point, lub Greater Invasion Point, wymaga conajmnej rajdu by pokonać bossów. Jednak z większym ryzykiem wiążą się wieksze nagrody

Jednocześnie na Argus będzie aktywnych kila Invasion Pointów, oraz jeden Greater Invasion Point. Portale do tych scenariuszy będą widoczne na waszych Mapach i każdy gracz będzie musiał tam dotrzeć i kliknąć na portalu by wejść (nawet jeżeli jest w grupie). Każdy portal będzie aktywny przez kilka godzin, następnie zniknie, a w jego miejsce zostanie otwarty inny w ciąłym cyklu, więc śledź uważnie timery na swojej mapie. Wraz ze swoją grupą napotkasz także dodatkowe wyzwania w tych lokacjach, czasem zmagając się z ekstremalnym zimnem, czasem igrając z ogniem.
Ukończenie Invasion Pointów nagrodzi cię ponadto Argus Waystone, które mogą zostać użyte w celu uzyskania cotygodniowych nagród.
Greater Invasion Point
Greater Invasion Point pozwoli na dostęp tobie i twojemu rajdowi do nowych World Bossów i szanse na wspaniały loot, zczynając od ilvl930+. Jeżeli nie masz rajdu za sobą, zawsze pozostaje Group Finder ( I ) gdzie na pewno odnajdziesz kilku bohaterów by dołączyli do ciebie.
Bossy przyznają loot tylko raz w tygodniu


więcej na https://worldofwarcraft.com/en-us/news/20979710