Shadow of Argus - Tydzień Trzeci

Shadow of Argus - Tydzień Trzeci

W końcu docieramy do trzeciego, finałowego tygodnia otwierającego przed nami Shadow of Argus. W tą środę zostaną odkryte przed nami ostatnie fragmenty kampanii. Ale to jeszcze nie wszystko.


Zacznijmy od szybkiego podsumowania, co dostajemy w tym tygodniu:

  • Zakończenie fabuły Shadow of Argus
  • Odblokowanie pozostałych Invasion Pointów, oraz World Questów.
  • Nowy Dungeon: the Seat of the Triumvirate
  • Netherlight Crucible, oraz możliwość rozwoju naszych relików.


Fabuła Shadow of Argus

Po ostatnim tygodniu wrzuceni zostaliśmy w sam środek Mac'Aree. Z kontekstu historii dowiedzieliśmy się, że było to centrum władzy oraz kultury Eredarów.
Eredarowie przyjmując mroczny dar od Sargerasa wstąpili na nową drogę, czego symbolem było porzucenie tej lokacji. Dlatego właśnie nie została ona spaczona przez Fel jak inne miejsca Argus.

Jednak tą porzuconą krainą zainteresowały się inne moce ... a pomoc przy zapanowaniu nad nimi przyjdzie z nieoczekiwanej strony.Seat of the Trimvirate


Argus był zarządzany ze lśniących komnat Siedziby Triumwiratu do czasu gdy Eredarowie dobili mrocznego targu z Sargerasem.
Rozwścieczony odmową i eksodusem Velena, Kil'jaeden zarządził opuszczenie Seat of Triumvirate jako symbolu ich nieistotnej przeszłości... jako że Legion miał stać się ich przyszłością. Niegdyś lśniące komnaty teraz ogarnięte przez cień, Siedziby teraz emanują ciemną mocą która ściąga tych, co chcieli by okiełznać potęgę Void i uwolnić jej moc na swych wrogów.


Dungeon stanowi zwieńczenie fabuły Shadow of Argus.
Na podobieństwo Eye of Azashara, duża część Seat of Triumvirate to wydzielona część krainy Mac'Aree. O ile przemieszczać się będziemy głównie wyznaczonymi traktami, możliwe jest znalezienie bardziej optymalnych, ukrytych ścieżek w gęstwinie patrolujących grup nieprzyjaznych stworzeń i przeciwników.Netherlight Crucible


Zakończenie fabuły Shadow of Argus daje nam także dostęp do Tygla, w którym mieszając moce Światła i Cienia przekujemy nasze reliki, nasycając je dodatkową mocą, a później nawet bonusami do dodatkowych Traitów Artefaktu.

Jednak na podstawowym poziomie, Crucible jedynie pozwoli nam wzmocnić nasz reliki o dodatkowe 5ilvl do naszej broni każdy. By odblokować kolejne ulepszenia, wymagany jest wyższy poziom Artefaktu (liczba wykupionych Traitów).


Dokładny opis Netherlight Crucible, możecie przeczytać w naszym artykule.