Tydzień nowych wyzwań

Tydzień nowych wyzwań

Niby reset jak co tydzień. Skrzynkę za Mythic+ Dungeony ,reset Tomb of Sargeras i z PvP nagroda za ranking-. Żadnego nowego patcha, a jednak ... na ten tydzień czekaliśmy niemal 10 lat.


Black Temple Timewalking


To jest właśnie ten tydzień, gdy The Burning Crusade Timewalking jest aktywny i po raz pierwszy wrócimy do twierdzy Illidana, The Black Temple.
Rajd ten nie pojawi się w automatycznej wyszukiwarce grup. By zmierzyć się z tym rajdem, musimy stworzyć pełną grupę (10 do 30 osób) i razem udać się do Outland.

Nie musimy fatygować się jednak aż do jej bram w Shadowmoon.
By wejść do rajdu, nasz Raid Leader musi porozmawiać z NPC stojącym tuż obok Timewalking vendora w Shattrath.

Poziom trudności rajdu wstępnie jest oceniany jako porównywalny do Normal Tomb of Sargeras. Zachowano większość oryginalnych mechanik, zatem przed wybraniem się tam warto odrobić pracę domową i poczytać o bossach, które tam spotkamy.

Wymagania:
Nasz ekwipunek będzie się skalował, więc jedynym wymaganiem jest co najmniej 70 poziom postaci.

Nagrody:
Bossy zostawiają za sobą ekwipunek o ilvl900, który może ulepszyć się maksymalnie do poziomu Titanforged 915. Nie zdobędziemy tam przedmiotów z zestawów, ale te które jednak się nam dostaną będą wyglądać jak one.


Jak zdobyć transmog Arsenal: The Warglaives of Azzinoth?
Demon Hunter:

Po prostu musisz ukończyć Timewalking Black Temple i zabić Illidana. Otrzymasz wtedy achivement I'll Hold These For You Until You Get Out.

Niestety nie potrafię na chwilę potrwierdzić tej informacji :
Wszyscy pozostali, którzy mogą posługiwać się jednoręcznymi mieczami (w tym w off-hand):
W dodatku do ukończenia rajdu timewalking, musimy faktycznie zdobyć legendarne Warglaives ze starego rajdu i odblokować Warglaives of Azzinoth.
Dopiero wtedy, będziemy mogli zdobyć achivement i odblokować wygląd.


Otwarte zostaje drugie skrzydło Tomb of Sargeras, Looking For Raid


Otwarte zostaje skrzydło Wailing Halls, w którym odwiedzimy kolejne 3 walki, oraz będziemy mogli zdobyć dodatkowe 2 części zestawu Tier 20:
  • Demonic Inquisition - Helm
  • Sisters of the Moon
  • Engine of Souls / The Desolate Host - Cloak