Wiosenny Festiwal Balonów

Wiosenny Festiwal Balonów

Choć u nas za oknami wiosna nie do końca dopisuje, w World of Warcraft rozpoczyna się właśnie Wiosenny Festiwal Balonów. Te mini-uroczystości potrwają tym razem 3 dni, od 10 do 12 maja.


Jak już zdążyliśmy zauważyć mikro święta nie wiążą się z żadnymi achivementami lub innymi nagrodami, które moglibyśmy zachować na dłużej. Liczy się jedynie udział, dobra zabawa, a później wspomnienia.
W czasie udziału zostaw na chwilę myśli o ekwipunku, mechanikach gry i codziennym grindzie. Zamiast tego przybliż kamerę, włącz lepszą grafikę, przyjrzyj się otoczeniu i wczuj się w nasz świat.

Tym razem w Azeroth ( i okolicach ) będziemy mogli znaleźć stanowiska balonów. Oceniając po testach przeprowadzonych na PTR będziemy mogli znaleźć 8 takich stanowisk, z czego 4 znajdują się w lokacjach Broken Isles.

Gdy odnajdziemy stanowisko balonowe, lot rozpoczynamy od rozmowy z NPC.
Podróż balonem jest po prostu wycieczką krajoznawczą z przewodnikiem, który opowie nam nieco o widokach które będziemy podziwiać z góry.


Na wyprawę polecamy zabrać ze sobą dużo wody .. Blizzard raczy nas subtelnymi easter-eggami, żartami i innego rodzaju sucharami. Jeżeli będziecie zwracać uwagę na szczegóły, może podzielicie się swoimi spostrzeżeniami lub tym co zapadło wam najbardziej w pamięci ?