Zapowiedź Tomb of Sargeras, koniec 3 Sezonu PvP Legionu

Zapowiedź Tomb of Sargeras, koniec 3 Sezonu PvP Legionu

Coraz większymi krokami zbliża się do nas otwarcie kolejnego rajdu, Tomb of Sargeras. O ile nie znamy jeszcze dokładnej daty, Blizzard opublikował prezentację rajdu, w której przeczytać możemy z czym przyjdzie się nam w nim zmierzyć, a teraz znamy także datę końca sezonu PvP.


Już kilka dni temu Blizzard opublikował oficjalną prezentację Tomb of Sargeras, oraz przeciwników których tam spotkamy. Jak możemy sobie przypomnieć Raid Preview: The Nighthold został opublikowany na tydzień przed patchem 7.1.5, a dwa tygodnie przed otwarciem samego rajdu.

Przez niewypowiedziane niebezpieczeństwa i niezliczone trudności, połączone siły Class Order Hallów walczyły na Broken Shore by dotrzeć do Grobowca Sargerasa. Dzierżąc artefakty wielkiej mocy i Filary Stworzenia obrońcy Azeroth muszą stawić czoła ostatnim przeciwnikom zanim ostatni portal zostanie zawarty, odcinając Płonącemu Legionowi dostęp do Azeroth.

Minimalny Poziom: 110
Lokacja: The Broken Shore
Bossy: 9
Poziomy Trudności: Raid Finder, Normal, Heroic, Mythic

...


Znamy datę końca 3 Sezonu PvP Legionu.

Legionowy Sezon 3 PvP zakończy się 13 Czerwca

Powoli zbliża się czas zamknięcia 3 Sezonu PvP Legionu dla wszystkich biorących udział w rywalizacjach na Arenach i Battlegroundach.

SEZON 3 – NAGRODY KOŃCA SEZONU
Jeżeli braliście udział w sezonie 3, by upewnić się że otrzymacie należne wam nagrody pamiętajcie:
  • Wstrzymajcie się z przenoszeniem postaci na inny realm, lub zmianą frakcji dopóki Sezon 3 się nie skończy.
  • Tytuły i Wierzchowce za Sezon 3 zostaną dostarczone około 2 tygodnie po zakończeniu Sezonu.


  • NAGRODY BAZOWANE NA FRAKCJI
    Nie zapominajcie, że nagrody za Sezon są bazowane na waszej frakcji. Jeżeli zmienicie frakcję postaci, musicie wygrać 150 meczy po zakończeniu transferu, aby otrzymać nagrody.

    Gdy kurz już osiądzie, gdzie będziesz w tym sezonie?